Súrna půjčka – peníze do 24 hodin

Každý se někdy ocitne ve špatné finanční situaci, kdy naléhavě potřebuje půjčit nějaké peníze. Hledá naléhavou půjčku např. na zaplacení nájmu, opravu auta, nákup nových spotřebičů, vyplacení faktury za elektřinu nebo na cokoli jiného. Většinou prostě potřebuje peníze ihned. A přesně na tento problém tady je půjčka do 24 hodin, která vám umožní získat peníze téměř okamžitě.

Penize do 24 hodin

Co mám tedy dělat, pokud potřebuji nutně půjčku?

Nejlepší je zajít přímo do vaší banky a zkusit vyřídit půjčku právě tam, většinou každá banka dokáže klientovi, který není v registrech dlužníků a pravidelně posílá výplatu na účet u banky bezproblémů poskytnout půjčku. Vše ale samozřejmě záleží na konkrétní bance a hlavně klientovi. Velmi oblíbeným způsob jak získat peníze od banky je povoleno přečerpání účtu (tzv. kontokorent), které vám umožní jít do mínusu například 10 000 kč na osobním účtu. Je to vlastně jistá forma půjčky, stejně jako bankovní kreditní karta, pomocí které také můžete čerpat peníze, které nemáte.

Súrná nebankovní půjčka

Pokud potřebujete peníze na koupi nějakého zboží, tak je zde stále možnost využít nakoupit zboží na splátky, přes některou splátkovou společnost jako Quatro nebo Cetelem.

Pokud však potřebujete přímo peníze na ruku, resp. na bankovní účet, tak můžete využít například krátkodobé půjčky na 1 až 31 dní, pomocí kterých získáte 15 000 Kč často i bez dokládání příjmu a bez ručení. Jsou to prostě půjčky určené lidem, kteří sice příjem mají, ale nechtějí jej moc dokladovat. Poskytují je například léty ověřené společnosti jako Ferratum, CreditOne nebo Půjčkomat.

Tyto půjčky nejčastěji využívají např. zaměstnaní lidé před výplatou, maminky na MD na věci pro děti nebo důchodci, když například naléhavě potřebují peníze na léky. Pomocí ktátkodobé půjčky můžete mít peníze na účtu již druhý den od podání žádosti přes internet. A co je hlavní, tak peníze můžete využít na cokoli, co právě budete potřebovat. Nikoho prostě nebude zajímat, na co jste peníze potřebovali.

V případě, že potřebujete půjčit více než 5000 Kč, například až 20 000 Kč, tak můžete vyzkoušet podat žádost o půjčku například u společností Profi Credit, Provident nebo Home Credit, které vám také mohou pomoci v naléhavých případech, kdy potřebujete peníze co nejdříve.

Výhody naléhavé půjčky

  • často dostupná již do 24 hodin
  • bez ručení nebo ručitele
  • bezúčelová – peníze můžete využít na cokoliv
  • jednoduchost získání – stačí vyplnit krátký formulář na naší stránce
  • v některých případech i bez doložení příjmu nebo bez zkoumání registru dlužníků

Nevýhody naléhavé půjčky

  • vyšší poplatky (úroky) než u běžných půjček

K nejoblíbenějších a nejznámějším poskytovatelům naléhavých půjček patří jednoznačně nebankovní a splátkové společnosti jako Cetelem, Ferratum, Quatro, Home Credit, Profi Credit, Půjčkomat, SMScredits, CreditOne, Photovost, Provident a podobně.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *