Studentské půjčky pro vysokoškoláky

Jste student a rychle potřebujete peníze? Možná vám pomůže studentská půjčka s výhodným úrokem pro denní i externí studenty vysokých škol. V září, kdy začíná akademický rok, banky signalizují zvýšenou poptávku po půjčkách pro studenty.

Studentská půjčka

Tyto půjčky pro mladé jsou přizpůsobeny, tedy mají menší úrokovou sazbu, skoro žádné poplatky a splácení lze častokrát i odložit. S bankou se můžete dohodnout, že půjčku i s úroky splatíte až po skončení studia, kdy budete osoba samostatně výdělečná. Vyřízení půjčky je velmi jednoduché ai proto poslední roky nabírá na oblibě.

Proč právě půjčka pro vysokoškoláky?

Půjčky pro vysokoškoláky mohou získat studenti I nebo II stupně vysoké školy. Dokonce jej mohou získat i studenti, kteří studují v zahraničí. V Česku můžete tyto rychlé půjčky získat v bankách nebo Vám je poskytne studentský půjčkový fond, který podléha pod resort školství. Tyto půjčky bez ručitele se mohou vyšplhat i do částky 50 000 Kč. Přibližně taková částka je potřebná pro vysokoškoláka na jeden akademický rok. V bankách můžete tuto částku ještě několikrát znásobit. K této půjčce nepotřebujete potvrdit příjem, žádného ručitele, stačí Vám jen doklad o návštěvě školy.

Půjčka od Studentského půjčkového fondu

Nejvýhodnější varianta půjčky pro vysokoškoláky. Půjčka se podává ještě před zahájením akademického roku. Výše půjčky může být maximálně do 50 000 Kč. Tříprocentní úrok přijde vhod každému studentovi. Dokonce, pokud začnete splácet půjčku již během studia, úroková míra nebude žádná. To, k čemu použijete peníze z půjčky, nemusíte dokládat nikomu.

Flexipůjčka pro studenty od Monety

Tento studentský úvěr od banky Moneta je přizpůsoben pro studenty. Nízká úroková míra je pevný základ. Půjčka je flexibilní, tudíž se Vám přizpůsobí budete-li vyžadovat změnu. Je určena pro studenty denního i dálková studia. Účel použití financí nemusíte dokládat, je to totiž bezúčelová půjčka, a potřebujete jen minimum dokladů. Studenti vybraných vysokých škol v Česku, se kterými má Moneta dohodu získají ještě mimořádné zvýhodnění.

Studentský úvěr od Komerční banky

Studentská půjčka od Komerční banky je určena výhradně jen pro studenty denního studia. Patří mezi rychlé půjčky, do 48 hodin máte peníze na účtu. Doba splácení je 5 let od skončení studia, avšak 10 let od podání žádosti o úvěr. Úvěr se poskytuje studentům II a vyššího ročníku. Výše půjčky činí se pohybuje až do 600 000 Kč. Chcete-li získat tuto půjčku, není potřeba vlastnit běžný účet v bance, ale musíte mít ručitele (solidárního dlužníka).

Spotřební úvěr pro vysokoškoláky od UniCredit Bank

Bankovní úvěr ve výši do 150 000 Kč. Požádat o půjčku může každý student denního studia na slovenské vysoké škole. Poplatky za poskytnutí úvěru jsou minimální a jednorázové. Doba splácení úvěru je 1 až 5 let. Samozřejmě je možné si požádat o odklad splátek.

Spotřební úvěr na cokoliv pro vysokoškoláky od České spořitelny

Úvěr určený pro studenty od I. ročníku vysoké školy. Věk studenta je v hranici od 18 do 26 let, s trvalým pobytem na území ČR. U této půjčky je zapotřebí ručitel, který má povinnost dohlédnout na splacení půjčky. Tento úvěr pro mladé se nese do výše až 300 000 Kč. Dokladování úvěru není nutné, peníze můžete použít na cokoliv. První splátku úvěru lze odložit na 9 měsíců.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *