Rychlé půjčky přes sms

Finská půjčka, SMS půjčka, rychlá půjčka… s těmito pojmy se v posledních dnech roztrhl pytel. Mezi všechny by se dalo vložit rovnítko protože znamenají totéž. Nejvýstižnější je ale název Ferratum SMS půjčky. Pojem SMS půjčka je asi jasný. Jde o úvěr, o který můžete požádat tím nejjednodušším způsobem, jaký vůbec existuje. Tedy posláním jediné SMS zprávy. Slovo Ferratum je pak název nebankovní instituce, která tuto půjčku nabízí. Půjčku můžete získat přes tento formulář.

Rychla půjčka přes sms

Název je tedy jasný. Podívejme se tedy, co se pod ním skrývá. Jedná se o krátkodobou půjčku v rozmezí mezi 500 až 10 000 Kč. Pojem krátkodobá znamená 15 dní. Ano čtete správně. Opravdu pouze patnáct dní. Pro někoho málo, pro někoho dost.

Tato půjčka je určena pro ty, kteří potřebují vyplnit díru v rodinném rozpočtu pár dní před výplatou a nechce se jim chodit prosit k sousedovi nebo k rodinným příslušníkům. Každý se čas od času do podobné situace dostane. Peníze mu prostě do výplaty nevystačí. Měli jste tento měsíc příliš vysoké nečekané výdaje? Dítě potřebuje peníze na školní exkurzi? Nebo pomůcky na kroužek? A výplata bude až za týden? Zkuste tedy půjčku od Ferratum. Za dva týdny peníze vrátíte a máte po starostech.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *