Rychlé půjčky do 24 hodin

Podle aktuálních poptávek a hledaných výrazů ve vyhledávačích můžeme usoudit, že většina potenciálních žadatelů o půjčku shání velmi rychlé varianty půjček do 24 hodin, popřípadě ihned po podpisu smlouvy (směnky). Mnozí tedy upřednostňují rychlou hotovost bez zdlouhavého čekání na schvalovací proces. Rychlé půjčky do 24 hodin tedy momentálně vedou trh s nebankovními půjčkami.

Rýchla půjčka do 24 hodin

Na druhou stranu, nemusíme být překvapeni, jelikož většina žadatelů o nebankovní půjčky patří k lidem s nižšími příjmy. Zákazníků soukromých investorů, osob a nebankovních firem, tak obvykle tvoří především lidé, kteří nevycházejí se svou mzdou a pár dní/týdnů před výplatou potřebují finanční injekci. Při bankovních půjčkách byste se schválení pravděpodobně nedočkali, rozhodně ne do 24 hodin či druhého dne a obvzlášť za předpokladu, že máte nějaký zápis v registrech dlužníků, případně výše zmiňované „nízké příjmy v zaměstnání“.

Peníze ihned po podpisu směnky

Pokud si chcete půjčovat peníze na směnku, bude po Vás poskytovatel obvykle požadovat podpis na úvěrové smlouvě, respektive potvrzení garanční (zákonem vymahatelné) směnky. Proto se tyto hotovostní úvěry nazývají i půjčky na směnku. Na tomto dokladu by měla být vyznačena půjčená částka peněz, maximální doba splatnosti a odměna pro poskytovatele půjčky.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *