Rychlé půjčky do 24 hodin

Rychlé půjčky ihned, často do 24 hodin, nabízejí banky i nebankovní společnosti pro lidi, kteří potřebují peníze opravdu rychle. Při nižších částkách často nepotřebujete ani potvrzení o příjmu. Některé rychlé krátkodobé půjčky do 15 000 Kč můžete dokonce získat již do několika minut.

Krátkodobá půjčka do 24 hodin

Dostupná rychlá půjčka do 24 hodin

Pokud potřebujete rychle a diskrétně získat peníze, tak jste na správném místě, protože u nás najdete seznam společností, které nabízejí tzv. rychlé půjčky. Pomocí této expresní formy půjček tedy obdržíte peníze na účet, případně v hotovosti již do 24 hodin od podání žádosti o půjčku.

V některých případech můžete mít peníze na účtu dokonce do pár minut. Velkou oblibu si tyto expresní půjčky ovšem získaly i díky tomu, že je může získat téměř každý. Některé společnosti je totiž poskytují bez potvrzení příjmu a bez zkoumání registru dlužníků. Nesmíme však zapomínat ani na fakt, že všechny rychlé půjčky jsou poskytovány bez poplatku za vyřízení půjčky.

Rychlé půjčky od banky

Některé moderní banky vám dnes umí nabídnout rychlou online půjčku do 24 hodin. Podmínkou pro její získání však většinou bývá prokazování výplaty na účet banky po delší dobu. Další možností jak získat peníze od banky je například. povoleno přečerpání na účtu, pomocí kterého můžete jít na osobním účtu do mínusu např. 20 000 Kč. Povolené přečerpání účtu je tedy vlastně jakási forma bezúčelové půjčky od banky.

Rychlé půjčky od nebankovní společnosti

Většinu rychlých půjček dnes poskytují nebankovní společnosti ve formě krátkodobých půjček, tedy půjček na 14 až 30 dní. Takové půjčky na pár dní, které jsou určeny hlavně k zaplátání finančního rozpočtu rodiny (např. při čekání na výplatu) poskytují společnosti Půjčkomat, CreditONE a Ferratum. V případě, že máte zájem půjčku na delší dobu, tak můžete využít služeb společnosti Provident. která nabízí půjčky na ruku již do 48 hodin.

Kdo může získat rychlou půjčku?

Rychlá půjčka je dostupná prakticky pro každého občana ČR staršího 18 let. Je zde pro zaměstnané, OSVČ (podnikatele), důchodce (invalidní, starobní, výsluhové i vdovské). Tato půjčka je však dostupná i pro ženy na mateřské dovolené a nezaměstnané, neboť lze získat i bez dokládání příjmu.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete od 30 000 Kč. Konkrétní výše půjčky však záleží na společnosti, u které podáte žádost. Pokud potřebujete půjčit např. částku do 10 000 Kč, tak doporučujeme rychlou půjčku od společnosti Půjčkomat.

Jak mohu získat půjčku?

Rychlé půjčky jsou nejsnáze dostupné půjčky na internetu. Stačí vyplnit krátký online formulář, kde vyberete výši půjčky a zadáte osobní údaje. Po odeslání tohoto formuláře vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti, od které chcete půjčku a přebere s vámi informace o půjčce.

Kdy dostanu peníze?

Peníze pomocí rychlé půjčky můžete získat již do 24 hodin od schválení půjčky, přičemž výsledek schválení se často dozvíte již do pár minut od podání žádosti o půjčku. Všechno však záleží na konkrétní společnosti. Někdy může schválení trvat i déle, protože společnost o víkendu nepracuje. Případně pokud o půjčku požádáte v pátek a nemáte účet ve správné bance, tak můžete dostat peníze až v pondělí, neboť banky nedělají o víkendu žádné mimobankovní převody.

Výhody rychlé půjčky

  • vyřízení půjčky ihned nebo do 24 hodin
  • bezúčelová půjčka – peníze můžete využít na cokoliv
  • nemusíte nikam chodit – vše vyřídíte přes internet, telefon nebo sms
  • mohou získat i žadatelé se záznamem v registru dlužníků
  • i bez dokládání příjmu
  • bez ručení nebo ručitele
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *