Rychlá půjčka

Rychlé půjčky jsou pro Vás určena tehdy, pokud potřebujete rychle peníze a nemáte čas na dlouhé čakanie. Rýchla půjčka je opravdu velmi rychlá a peníze získáte již do 24 hodin. To se může hodit například v případě že potřebujeme rychle něco zaplatit a už to nesnese žádný odklad. Pak Vám přijde rychlá online půjčka vhod. Mnoho lidí využívá tyto půjčky při exekuci, aby mohli rychle zaplatit exekutorovi. Tato půjčka je prostě dobrou volbou, pokud potřebujete akutne peníze.

Rychlá půjčka

Online rychlá půjčka

Rychlá půjčka se většinou vybavuje přes internet. Pokud Vás zaujala tato půjčka, tak si vyplňte jeden z formulářů na naší stránce. Pokud formulář odešlete, tak Vás následně kontaktuje společnost co vyřizuje půjčky a dohodne detaily online půjčky. Podávání žádosti o rychlou půjčku přes internet je velmi oblíbené. Vyřízení půjčky to výrazně urychlí a vy budete mít peníze již do 24 hodin od podání žádosti.

Co musíte splňovat pro vyřízení rychlé půjčky?

Rychlá půjčka má základní kritéria poměrně jednoduché. Stačí abyste měli více než 18 let a byly způsobilý k právním úkonům. Musíte mít také alespoň dva doklady totožnosti. Dále se podmínky liší podle toho, zda jde o půjčku v bance či o půjčku od nebankovní společnosti, které mají výrazně mírnější pravidla než klasické zavedené banky.

Rychlá bankovní půjčka

Bankovní půjčka není většinou taková rychlá jako nebankovní půjčka. Její vyřízení trvá většinou více dní a není proto tak rychlá. Banky také vždy důkladně prověřují zda nejste v registru dlužníků a zda máte dostatečný příjem na tuto půjčku. S tím mají někteří lidé problém a právě tito lidé pak využívají služeb nebankovních společností, které nabízejí rychlé nebankovní půjčky.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní rychlá půjčka se využívá zejména proto, že většinou při ní není prověřován registr dlužníků a často nemusíte nosit ani potrvzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání. Obrovskou výhodou rychlých půjček od nebankovních společností je jejich rychlost. Obvykle se tyto půjčky dají vybavit už do 24 hodin. Nevýhodou nebankovních půjček jsou naopak vyšší roční úroky a RPSN. Proto byste si měli vybrat tu správnou nebankovní společnost, která vám nabídne solidní podmínky a nebude Vás chtít nachytat.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *