Rychlá půjčka do 24 hodin

Rychlé půjčky do 24 hodin naleznete v nabídce bank i nebankovních institucí. Půjčka se dá vybavit velmi rychle, ale musíte počítat s vyšším úrokem a RPSN. Žádost můžete většinou podat přímo přes internet, případně přes telefon. Tyto půjčky se často označují jako spotřebitelský úvěr. V obchodech přes tento úvěr často nakupujeme domácí spotřebiče a vybavení do domácnosti, tehdy se jedná o účelový spotřebitelský úvěr.

Rychlá půjčka do 24 hodin

Nebankovní společnosti většinou při poskytování rychlé půjčky nenahlíží do registru dlužníků a proto se můžeme setkat i s označením půjčky bez registru. Samozřejmě i při tomto typu půjček se důkladně seznamte s podmínkami smlouvy a zjistěte si i výši měsíčních splátek a RPSN.

Výhody rychlé půjčky

  • půjčku vyřídíte do 24 hodin
  • můžete dostat od 3 000 do 100 000 Kč
  • peníze dostanete v hotovosti nebo převodem na účet
  • nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků
  • půjčku získáte bez ručitele a ručení
  • nemusíte uvádět účel použití finančních prostředků

Nebankovní půjčky do 24 hodin můžete získat například od společností Provident, Tesco finanční služby, Home Credit, Cofidis, Feratrum a samozřejmě i mnoha dalších, méně známých společností.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *