Půjčky pro zaměstnané ve zkušební době

Půjčka pro zaměstnané je dostupná téměř pro každého, kdo pracuje na trvalý pracovní poměr, ale i pro část lidí pracujících na dohodu. Banky i nebankovní společnosti v případě zaměstnaného žadatele poskytují výhodnější podmínky pro získání půjčky.

Půjčka pro zaměstnané

Zkušební doba a půjčka?

Získat půjčku pro zaměstnané ve zkušební době je dnes poměrně velký problém. Většina bank a dokonce i nebankovních společností totiž vyžaduje, abyste měli trvalý pracovní poměr. Půjčky pro zaměstnané ve zkušební době tak moc poskytovat nechtějí, a proto se tento typ půjček získává poměrně obtížně. V dnešní době však nic není nemožné, a tak se jistě najdou i takové společnosti, které vám bezproblémů půjčí i když jste právě ve zkušební době.

Půjčka ve zkušební době se dnes získává těžko a v situaci, kdy nejste doložit pravidelný a dostatečně vysoký příjem, je obtížné získat u bank i nebankovek. V této situaci není rozdíl mezi nezaměstnaným, studentem či maminkou na mateřské dovolené. Každá společnost totiž vyžaduje alespoň částečné ověření schopnosti splácet půjčku.

Dostupné půjčky ve zkušební době

Na finančním trhu se dnes najdou i ověřené společnosti, které vám nabídnou půjčku i když jste zaměstnáni pouze 3 měsíce ve zkušební době. Při kratší době potřebujete většinou doložit dostatečné finanční převody na osobním účtu, aby si společnost uměla ověřit vaši schopnost splácet. U těchto půjček však nezapomínejte na to, že daň za to, že nebankovní společnosti nabízejí i půjčky pro zaměstnance na dohodě, zda pro zaměstnance ve zkušební době je vyšší vyšší úrok než kdybyste měli trvalé zaměstnání.

Společnost si dobře ověřte

Vždy když si plánujete vyřídit půjčku ve zkušební době u méně známé společnosti, tak si ji dobře ověřte. Vyhledejte různé recenze či zkušenosti jiných klientů, abyste někomu nenaletěli. Nejlepší je pokud si ověříte i webovou stránku dané společnosti, případně ji navštívíte na pobočce. U nás však inzerují pouze společnosti ověřené řadou klientů, a tak se nemusíte obávat, že se vás někdo pokusí oklamat.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *