Půjčky pro podnikatele

V dnešní době je podnikání velmi oblíbené, zejména díky samotatnosti a větší informovanosti. Většinu lidí již nebaví pracovat ve velké firmě, kde musí odpracovat mnoho hodin při pásu, aby si vydělaly alespoň minimální mzdu a právě proto začínají podnikat. Tím pádem samozřejmě stoupá počet malých živonostníkov a malých firem, ale také konkurence je velká a právě proto potřebují peníze.Půjčky pro podnikatele se v poslední době stávají velmi oblíbené, zejména v začátcích podnikání.

Půjčky pro podnikatele

Pokud právě vy patříte do skupiny podnikatelů,či živnostníku měli byste vědět, že u nás máte více možností na získaní půjčky. Můžete si o ni zažádat jak v bankovním, tak v nebankovním subjektu. Nebankovní subjekty jsou však pro podnikatele dost nevýhodné,takže by bylo lepší,kdyby jste se obrátili na banku.

Pokud potřebujete peníze na expanzi (rozšíření) vaší firmy,banka vám schválí žádost o půjčku pouze v případě,pokud vaše firma funguje více než 2 roky. Dalšími podmínkami mohou být ziskovost,takže vaše firma by měla být v plusu. Také byste jako firma neměl být dlužníkem nějaké státní instituci.

Půjčky pro podnikatele se většinou udávají jako bezúčelné,takže se nemusí dokladovat využití vypůjčených prostředků. Pokud při vyřizování půjčky jde vše bez problémů, většinou je to velmi rychlý proces.

Takže pokud potřebuje vaše firma „postrčit“ vpřed,neváhejte a poohlédněte se po nejvýhodnější půjčce pro vás – podnikatele.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *