Půjčky pro každého

Půjčka pro každého je typ půjčky, která je dostupná každému. Pro svoji snadnou dostupnost ji může získat skutečně každý. Půjčky pro každého nabízí zejména nebankovní sektor, který umožňuje rychlé a snadné vyřízení půjčky. Pokud se nacházíte v registru dlužníků, máte nízký případně nemáte žádny příjem, nemáte čím ručit, tak se ještě můžete spolehnout na nebankovní společnosti, které vám pravděpodobně půjčí.

Půjčka pro každého

Půjčky pro každého tedy můžete získat od nebankovní společnosti, ale i soukromého investora, doporučujeme však raději spolehlivou společnost. V České republice si můžete půjčit například od společnosti Cofidis, Cetelem, Home Credit, Provident, případně od společnosti Ferratum.

Jsou ale určitá a pravidla, kvůli kterým se musí tato nabídka regulovat. Nerizikoví klienti jsou pro banky spolehlivější a výhodnější (a tedy jediný možný). Termínem nerizikový označíme klienta, který není dlužníkem, takže se nenachází v žádném registru dlužníků. Dále tomuto termínu odpovídá klient, který má pravidelný a doložitelný příjem, případně má čím ručit. V případě, že je důchodce, tak je nerizikové, pokud nemá příliš vysoký důchodový věk. Ohrožení jsou tedy ti, kteří tyto podmínky nesplňují. Zde se dostáváme k produktům, které se nazývají půjčky pro každého. Tento typ půjček nabízí výhradně nebankovní sektor. Zde se na faktory jako věk,dluhy či příjem nepřihlíží. Takže pokud se vás týká jeden nebo více těchto faktorů, obraťte se na nebankovní subjekt. Zde bude vaše žádost o půjčku schválena na 99%.

Měli byste ale zohlednit fakt, že půjčky z nebankovního sektoru jsou charakteristické vysokým úrokem a případnými poplatky za vyřízení. Vždy si je třeba dobře rozmyslet, zda budete schopni splatit půjčenou částku i s úroky. V případě nebankovních společností se vyplatí půjčit si spíše malou částku, protože s výškou částky roste samozřejmě i úrok.

Pokud se rozhodnete pro takovou půjčku pro každého obraťte se spíše na společnost,která je spolehlivá a ověřená širokou veřejností. Z takových společností by vás mohly zaujmout například firmy jako Cofidis, Cetelem, Home Credit nebo Provident. Při nižších částkách můžete vyzkoušet společnost Ferratum, která nabízí oblíbenou půjčku přes SMS.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *