Půjčky pro cizince

Cudznici, kteří se přistěhovali do České republiky musí při žádosti o půjčku předložit potvrzení o trvalém pobytu. Půjčky pro cizince poskytuje zejména bankovní sektor, ale můžete je najít i v nebankovním sektoru. Pokud jste cizinec a můžete předložit potvrzení, tak si můžete vybrat několik typů půjček. Když máte zaměstnání v České republice, tak můžete předložit i potvrzení o příjmech a tím pádem budete mít větší šanci na získání půjčky.

Půjčka pro cizince

Podmínky jsou v podstatě stejné jako pro každého obyvatele České republiky. Pokud jste nikdy neměli potíže se splácením jiných úvěrů, nejste v registru neplatičů, tak určitě vyzkoušejte půjčku v bance.

Výhody půjčky v bance spočívají v mnohem nižší úrokové sazbě,jako v nebankovních subjektech. Poskytovatel vám může splátky přizpůsobit podle měsíčního příjmu. Půjčky jsou většinou bezúčelné,takže peníze můžete utratit na co chcete.

V případě, že vy jako cizinec nemáte jak zdokladovat svůj příjem, máte možnost vybrat si z nabídky půjček nebankovního sektoru. Při těchto typech půjček se nevyžaduje předložení potvrzení o příjmu. Dokonce vás zprostředkovatel nebude vyhledávat ani v jakémkoliv registru dlužníků. Při těchto půjčkách nemusíte dokladovat využití půjčených peněz, takže jsou také bez dokladovaní účelu. Musíte ale počítat s vyšším úrokem a s poplatky za vyřízení půjčky.

V nabídce půjček z nebankovního sektoru máte více možností. Můžete si vybrat z velmi rychlých půjček, například půjčky přes internet nebo telefon. Půjčky jsou obvykle vyřízeny do 24 hodin.

Výhody rychlých nebankovních půjček jsou zjevné, ale pokud máte možnost doložit potřebné doklady, tak vám doporučujeme využít služby bank.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *