Půjčky pro cizince ihned

Půjčky pro cizince stejně jako půjčky pro maminky na MD, nezaměstnané nebo dlužníky patří k rizikovému typu půjček. V dnešní době je však začínají bezproblémů poskytovat banky i nebankovní společnosti. Jedinou podmínkou většinou bývá trvalé bydliště v České republice. Má-li cizinec práci nebo podnikání na území České republiky a umí doložit příjem, tak je to pro získání půjčky výhodou. Za půjčku se však dá ručit i majetkem. nemovitostí v osobním vlastnictví. Právě díky ručení může cudinec v bance získat mnohem výhodnější úrok než u nebankovních půjček.

Půjčky pro cizince

Podmínky pro získání půjčky pro cizince

Hlavní podmínkou pro získání půjčky pro cizince je tedy občanství v některém státě Evropské unie. V případě žadatelů ze zemí mimo EU musí mít cizinec trvalý, resp. dlouhodobý pobyt na území ČR. Zároveň by měl mít cizinec žádající o půjčku pravidelný příjem pocházející ze zaměstnání nebo podnikání s oprávněním vydaném na území ČR.

Žadatel o půjčku musí být samzorejme starší 18 let a nesmí překročit věk 70 let. Také musí prokázat svou důvěryhodnost a schopnost splácet půjčku. Půjčky pro cizince mají v konečném důsledku prakticky stejné podmínky jako půjčky pro občany ČR. Jediný rozdíl je v tom, že cizinci musí k žádosti předložit potvrzení o pobytu. V některých výjimečných případech však banky mohou po cizincích vyžadovat ručitele nebo zástavu.

Nebankovní půjčky pro cizince

Cizinci, kteří nemohou ručit žádnou nemovitostí, nemají pravidelné příjem, případně mají-li záznam v registru dlužníků mohou vyzkoušet půjčku od nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti často nepožadují od žadatelů o půjčku prokazování výše příjmu a v některých případech se dokonce dají vyřídit i online přes internet.

Většinou stačí, když cizinec může doložit potvrzení o trvalém nebo přechodném pobytu na území České republiky. U některých nebankovek dokonce mohou získat půjčku i cizinci bez trvalého pobytu na území ČR, protože některé nebankovky působí ve více státech. Půjčky pro cizince jsou tedy velmi výhodným řešením pro lidi, kteří potřebují rychle získat nějaké peníze. na nečekané výdaje nebo na cokoli jiného.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *