Půjčky pro chůvy a pečovatelky

Patříte k ženám, které pracují v zahraničí jako chůvy a potřebujete půjčit peníze? Pokud ano, tak jste na správném místě, protože právě takové půjčky pro chůvy, pečovatelky a ženy, které pracují v zahraničí najdete na naší stránce. Půjčky pro lidi, kteří pracují v zahraničí ještě mnohé banky neposkytují. V tomto případě přicházejí na řadu nebankovní společnosti, které s tímto poskytují úvěry nebo půjčky i lidem pracujícím v zahraničí.

Půjčka pro chůvy

Kdo nabízí půjčky pro chůvy a pečovatelky?

  • Profi Credit
  • Home Credit
  • Provident
  • Kredia
  • a mnoho jiných bankovních a nebankovních poskytovatelů půjček


Půjčka pro pečovatelky je tedy v dnešní době již poměrně dostupný finanční produkt a získat ho může téměř každý kdo dokáže prokázat potvrzení o příjmu nebo dostatečné a pravidelné pohyby na účtu.

Tyto půjčky jsou tedy dostupné i pro lidi, kteří pracují v Německu, Rakousku, Švýcarsku nebo Anglii, prostě pro všechny Čechy pracující v zahraničí.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *