Půjčky přes SMS

Pokud si chcete zažádat o půjčku a odrazuje vás nekonečné vyřizování, dokladování a neustále dohadování se s finančním agentem,tak v tomto případě je pro vás jako stvořená rychlá SMS půjčka s bezproblémovým a jednoduchým vybavením. Tento typ půjčky se těší čím dál, tím vetší oblíbenosti.

Půjčka přes SMS

Tato půjčka funguje na jednoduchém principu, který spočívá v tom, že pošlete z vašeho telefonu SMS na určené číslo dané společností, od níž si chcete vzít půjčku. V této SMS samozřejmě uvedete údaje, které od vás tato společnost vyžaduje.

Tyto informace najdete na stránkách té určité společnosti, anebo navštivte nějaký reklamní portál týkající se podobných služeb. Neboť takový typ půjčky je nabízen pouze nebankovním sektorem, doporučuje se, abyste využili služby veřejně známé nebankovní společnosti, kterou již lidé měli možnost vyzkoušet, a s jejími službami byli spokojeni. V „nebankovních kruzích“ totiž velmi snadno potkáte podvodníka, který vás například muže nalákat na nižší úrok, ale přičte vám poplatky za neuvěřitelně mnoho položek a úkonů, takže v konečném důsledku vás to vyjde ještě dražší. Takže se raději držte známých firem.

Částka půjčená takovým způsobem je z pravidla nižší. Pohybuje se přibližně v rozmezí od 500 do 5000 korun. Existují však i výjimky dle nabídky společnosti, když je možnost půjčení vyšší částky, v případě vašeho pravidelného a bezproblémového splácení.

Co se týče splácení takové půjčky, je více způsobů, kterými můžete peníze vracet. První způsob je v dnešní době nejvíce oblíbený a velmi praktický. Jedná se o zasílání splátek na účet dané společnosti. Další způsob jsou pravidelná setkání s finančním agentem, na kterých mu peníze budete osobně předávat. Je zde samozřejmě i klasický způsob splácení přes složenky zasíláné poštou.

SMS půjčka je jedna z nejrychlejších typů půjček, Nese s sebou nevýhody jako jsou například vyšší úrok a kratší doba splatnosti, ale i výhody jako například bezproblémové vyřízení.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *