Půjčky přes internet

Potřebujete si půjčit peníze, ale nechcete zbytečně ztrácet čas zdlouhavým vyřizováním úvěru v bance? Dáváte přednost moderním technologiím a nejraději byste vše řešili z pohodlí domova? Tak právě pro vás tu jsou půjčky přes internet. Stačí se doma jednoduše posadit k počítači a vybrat si z obrovského množství různých společností nabízejících půjčky online. V dnešní době nabízí půjčky přes internet do 24 hodin množství bankovních i nebankovních společností.

Půjčka přes internet

Postup při vyřizování půjčky přes internet

Samotné odeslání žádosti o půjčku je velmi jednoduché a zabere opravdu jen pár minut. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění online formulář na internetových stránkách společnosti, kterou jste si vybrali. Do formuláře stačí zadat své údaje, bydliště, e-mail a především vaše telefonní číslo, na které Vás bude později kontaktovat operátor z vámi vybrané společnosti.

Jedna z předností online půjčky je fakt, že ihned po odeslání formuláře budete informováni o výsledku předběžného posouzení vaší žádosti. Smlouva se pro Vás připraví k podpisu na pobočce instituce, často Vám ji mohou zaslat k podpisu poštou, nebo vám doručí smlouvu pracovníkem přímo do domu, kde dojde ke kontrole potřebných dokumentů a podpisu smlouvy. Pak už zbývá jen samotné předání peněz. Peníze dostanete v hotovosti nebo na účet, podle předchozí dohody.

Žádost o půjčku bývá zpravidla vyřízena do několika hodin. Půjčit si můžete částku v rozmezí od 500 do 100 000 Kč, ale dá se půjčit i 1 000 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 6 do 84 měsíců.

Bankovní a nebankovní půjčky přes internet

Pokud si vyberete půjčku přes internet od bankovní společnosti, tak od Vás bude pravdepoobne požadovat potvrzení o výši příjmů a v závislosti na výši částky bude požadovat ručitele nebo ručení majetkem. Pokud využijete služby nebankovních organizací tak nepotřebujete žádného ručitele ani žádné jiné jištění. Stejně se nebude nahlížet do registru dlužníků. Půjčky přes internet od nebankovních organizací jsou vhodné i pro osoby, které jsou vedeny v registru dlužníků.

Půjčit si peníze je opravdu snadné a díky internetu se to dá zvládnout skutečně během pár minut.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *