Půjčky na rekonstrukci bytu nebo domu

V každém bytě nebo domě občas je třeba něco vyměnit nebo zrekonstruovat. Chcete si přestavět bytové jádro, opravit střechu na Vašem domě nebo koupit plastová okna a nemáte dostatek financí? Půjčky na rekonstrukci to vyřeší za vás. U této půjčky už nemusíte krást peníze z Vaší výplaty. Jednoduše čerpáte peníze z banky a splácíte v daných splátkách s určitým úrokem. Tyto bankovní úvěry jsou velmi oblíbené a lidé je často využívají. Nebankovní společnosti je nabízejí také, ale s mnohem vyšším úrokem.

Půjčka na rekonstrukci

Výhody úvěru

Půjčky na rekonstrukci patří mezi rychlé půjčky. Vybavení je velmi jednoduché a postačí vám minimum dokladů. Také oblíbeně se stává i online posouzení půjčky. Vyřídit si půjčky online je příjemné a každý to má rád. Výše úvěru se pohybuje od 15 000 do 1 500 000 Kč. U většiny půjček nepotřebujete ručitele ani ručení, což je obrovská výhoda. U této půjčky je často zvýhodněno úrokové procento. Účel a použití úvěru není třeba dokládat, a proto patří mezi bezúčelové půjčky. Se splatností půjčky to nespěchá. Banky nabízejí čas od 4 až po 25 let. Splátkový kalendář si nastavíte sami, dle Vašich požadavků.

Účelový spotřební úvěr

Banky nabízejí často dva typy půjček na rekonstrukci. Jedním z nich je účelový spotřební úvěr. Jsou to ty rychlé půjčky, u kterých nemusíte zakládat nemovitost nebo jiný majetek. Jejich vybavení je velmi lehké ale jejich úroková míra zase vyšší. Výhodou je, že když byste přestali splácet, tak o dům nepřijdete. Přesto Vás pak čeká exekuce a zápis v registru.

Hypoteční úvěr

Druhým typem je hypoteční úvěr. U tohoto úvěru zálohujete splácení půjčky svou nemovitostí. Banka Vám tak může nabídnout výhody a ovšem i lepší úrokovou míru. U této půjčky si musíte předem stanovit, zda budete schopni celý úvěr splácet. Pokud ne, můžete přijít o střechu nad hlavou.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *