Půjčky do 24 hodin

Potřebujete peníze a výplata je v nedohlednu? Čekáte návštěvu a nemáte peníze na reprezentaci? Pokud máte nějaký podobný problém, tak víte, že vám pomůže jen nějaký rychlý přísun peněz. Kde však rychle získat peníze? Tento problém velice jednoduše vyřeší jednorázová rychlá půjčka do 24 hodin. Peníze můžete mít na bankovním účtu nebo v hotovosti již do 24 hodin a návštěva se tak může těšit na příjemné přivítání.

Půjčka do 24 hodin

Jako v případě každé půjčky, je i zde určitá řada nevýhod, které by vám mohly překážet. Při žádosti o půjčku z nebankovního subjektu je tradičně garance vyšší úrokové sazby, či větších poplatků za vyřízení půjčky.

Tento typ expresní půjčky nabízejí banky ale i společnosti v nebankovním sektoru. Žádost si můžete podat z pohodlí domova přes internet, obyčejným telefonátem, nebo jednoduše napíšete SMS s údaji, které od vás žádá společnost, od níž půjčku chcete. Jednoznačnou výhodou je například to, že prakticky každý žadatel o rychlou půjčku může uspět a použít ji může na cokoliv, bez dokládání o využití vypůjčených finančních prostředků.

Maximální částka, kterou si můžete půjčit závisí na aktuální nabídce každé společnosti. Existují možnosti, kde si můžete půjčit od tisícovek, až po statisíce korun.

Půjčka do 24 hodin se může někdy pojmenovat i jako spotřebitelský úvěr. Tento produkt se nabízí přímo v obchodech, kde vám obchodník přímo při nákupu nabídne možnost splacení vámi vybraného zboží později. Vy na místě zaplatíte například 10% celkové částky a ostatní prostředky splatíte v domluvený termín. Takové služby se osvědčili například v prodejnách s elektronikou či nábytkem.

Půjčky do 24 hodin jsou urychlený způsob jak zachránit váš aktuální nedostatek financí.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *