Půjčky bez prokazování příjmu

Banky při poskytování půjček prověřují vaši schopnost splácet tím, že od vás požadují prokázání příjmu. A právě to může být problém pro lidi, kteří mají nepravidelný nebo žádný příjem. Pokud máte zmiňovaný problém, tak se zkuste poohlédnout po půjčce bez prokazování příjmu. Tyto půjčky poskytují zejména nebankovní společnosti.

Půjčka bez prokazování příjmu

Půjčky bez prokazování příjmu jsou určeny pro ženy na mateřské dovolené, studenty ale i pro nezaměstnané. Mezi nebankovní instituce, které nabízejí tyto půjčky patří například Cofidis, Cetelem, Ferratum, Provident, Home Credit a mnoho dalších, méně známých společností.

Výhodou půjček z nebankovního sektoru je především rychlost schválení půjčky a méně požadavků na žadatele. Další výhodou je samozřejmě to, že nikdo od vás nepožaduje prokázání výše vašeho platu. Mnoho nebankovních společností při vyřizování půjčky nenahlíží do registru dlužníků. Nevýhodou je fakt, že oproti běžné bankovní půjčce většinou proplatíte jednotky až desítky procent navíc.

Výhody půjčky bez prokazování příjmu

  • půjčku získáte i přes internet
  • lehké a jednoduché získání půjčky
  • většinou se půjčky poskytují bez ručení a ručitele
  • nemusíte dokladovat své příjmy
  • neúčelová půjčka
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *