Půjčky bez potvrzení příjmu

Půjčky bez zkoumání příjmu můžete získat zejména od nebankovních společností. Jsou vhodné pro nezamestnných a maminky na MD. Při půjčkách bez potvrzení příjmu se většinou ručí nemovitostmi, movitými věcmi (auto) nebo i směnkou. Dejte si proto pozor a důsledně prostudujte smlouvu, seznamte se s výší úrokové sazby a RPSN a samozrjeme i jinými potřebnými údaji.

Půjčka bez potvrzení příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu se dají vybavit poměrně rychle, bez nahlížení do úvěrového registru, kde můžete najít bližší informace o problémových žadatelích. Tyto půjčky lze vybavit zpravidla do 24 hodin. Doklad o příjmech nepotřebujete proto, že půjčky bez potvrzení příjmu se dávají často jen na nízké částky (např. 50 000 Kč). Při větších částkách potřebujete ručitele, případně můžete ručit domem.

Výhody půjčky bez potvrzení příjmu

  • jednoduché a rychlé (dají se vyřídit přes internet)
  • neúčelová půjčka
  • při nižší částce nepotřebujete ručitele
  • při vyšší částce můžete ručit autem nebo domem

Nevýhody půjčky bez potvrzení příjmu

  • Nižší maximální půjčená částka
  • Vyšší úroky (a RPSN)
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *