Půjčky bez poplatku předem

Pokud Vás odmítnou všechny bankovní společnosti, tak se zpravidla vydáte směrem k nebankovním společnostem, které poskytují nebankovní půjčky. Jde zejména o lidi, kteří mají nějaký ten dluh z předchozích dob, nebo o těch, kteří nemohou prokázat výši svého pravidelného příjmu.

Půjčka bez poplatku předem

Nebankovní půjčky se většinou poskytují bez poplatků a mohou je získat právě lidé, kteří mají nějaký ten problém se záznamem v registrech ohledně neplacených pohledávek. Rozhodně by si však člověk měl dát u nebankovních společností pozor na jejich reputaci. Všechny druhy nebankovní půjčky bez poplatku předem totiž nemusí být tak výhodné jako vypadají.

Půjčky se dají vyřídit do 24 hodin

Výhodou nebankovních půjček bez poplatků je bezpochyby ten fakt, že nemusíte předem platit ani korunu a také to, že se společnosti, které tento úvěr poskytují nedívají do registru dlužníků. Vybavení půjček bez poplatků předem bývá záležitostí jednoho dne. Do 24 hodin po podpisu smlouvy Vám přijdou peníze na váš účet. Splácet můžete i v hotovosti v případě, že Vás pravidelně navštěvuje zástupce společnosti poskytující tento druh úvěrů. Rozhodnutí je na Vás, který způsob půjčky Vám bude nejvíce vyhovovat. Vždy ale mějte na paměti, že vše před podpisem úvěru, byste si to měli pořádně promyslet.

Počítejte s vyššími úroky

Klienti se také musí smířit s tím, že roční úroková sazba u těchto půjček je mnohem vyšší, než u klasické formy úvěru. Výše půjčky je stanovena pochopitelně předtím, než se poskytne půjčka. Konkrétní finanční obnos nabízen těmito společnostmi je individuální. Může se pohybovat i v řádech desítek tisíc korun, ale na vyšší částky potřebujete ručení nemovitostí.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *