Půjčky bez ověřování příjmu

Jste nezaměstnaní a potřebujete nutně peníze na zaplacení dluhů nebo na pokrytí základních životních potřeb jako je bydlení a s tím spojené výdaje? Pokud nemůžete přeložit potvrzení od zaměstnavatele o pravidelném příjmu nebo jiný doklad o příjmu z podnikání, tak máte velmi malou šanci na získání půjčky nebo úvěru od banky. Půjčku tedy musíte shánět jinde.

Půjčka bez ověřování příjmu

Naštěstí je na trhu celá řada nebankovních finančních institucí, které přinášejí možnost získat úvěr jako nebankovní finanční produkt. Tento produkt se nazývá půjčka bez ověřování příjmu. Je to úvěr určeny nezaměstnaným, důchodcům a ostatním lidem, kteří by měli problém prokázat dostatečnou schopnost splácet při vyřizování bankovního úvěru. Je zřejmé, že hlavní výhodou této služby je to, že žadatel nemusí předkládat potvrzení o příjmu. To však není zdaleka jediná výhoda.

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou vhodné i pro ty, kteří potřebují půjčku opravdu rychle. Pokud vám schválí úvěr, tak můžete mít peníze doma už do 24 hodin a na vyřízení půjčky potřebujete vlastně jen občanský průkaz. Obvykle takto můžete získat finanční hotovost od tisícek do několika destítek tisíc korun na zalepení děr ve svém rozpočtu. Jelikož je neúčelový úvěr, tak můžete peníze použít na cokoliv, například na zaplacení dluhů.

Lepší společnosti Vám dají možnost na vlastní nastavení splátkového kalendáře a můžete si rovnou spočítat, kolik nakonec zaplatíte, takže Vás nečekají žádné nemilé překvapení. Tyto výhody s sebou nesou samozřejmě i zápory, které nejsou zanedbatelné. Především je to vysoká úroková sazba a RPSN a proto byste si měli podobnou půjčku nejdříve dobře promyslet a ujistit se, že se Vám půjčka bez ověřování příjmu vyplatí, že ji budete schopni pravidelně splácet. V opačném případě vám hrozí nepříjemnosti v podobě různých sankcí.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *