Půjčka pro ženy na MD

Vždy existují skupiny lidí, které jsou vůči některým situacím a postupem méně odolné. Co se týče peněz, tak mezi náchylnější skupiny na změnu patří novopečené maminky se svými dětmi. Nejenže rodiče potřebují najednou více peněz pro sebe, ale jsou ochotni vzít si i nepříliš výhodnou půjčku jen pro to, aby jejich dítě dostalo to, co potřebuje.

Půjčka pro ženu na MD

Ovšem hlavně maminky na mateřské by si na různé nebankovní půjčky měli dávat pozor, protože právě různé soukromé společnosti vědí, že právě tyto ženy potřebují půjčky pro ženy na MD.

Pokud zapomeneme na fakt, že žena na mateřské dovolené (MD) je silně ovlivněna vrozenými mateřskými pudy a emočním chováním, tak je tu ještě i automatická zvýšená potřeba peněz, protože malé děti vyžadují dost péče.

Pokud však narazíte na internetu na „speciální“ půjčky pro ženy na MD označené jako „hotovost pro ženy na MD„, tak uvažujte velmi opatrně. Jedinou výhodou takovéto nebankovní půjčky bude to, že nebudete muset předkládat potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání (jste přece žena na mateřské), případně výpis z registru dlužníků.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *