Půjčka pro ženy na mateřské

Půjčka pro ženy na mateřské dovolené vám mohou poskytnout banky, ale zejména nebankovní společnosti. Většinou se jedná o menší částky, aby se zajistila lepší schopnost splácet. Je určena pro všechny maminky, které mají hlouběji do kapsy. Peníze lze využít neúčelový k nákupu potravin, platbu nájmu, potřeb pro dítě nebo cokoli jiného.

Půjčka pro ženy na mateřské

Výhodná půjčka pro ženu na mateřské

Během mateřské se výrazně sníží váš měsíční příjem. Obzvlášť ženy, které otěhotní hned po škole nebo dokonce již v průběhu studia jsou postaveny do náročné životní situace. Vhodné řešení zde představuje výhodná půjčka pro ženu mateřské, která dokáže vyřešit krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Dopřejte tak komfort sobě i svému miminku. S výhodnou půjčkou bude vše jednodušší.

Nebankovní půjčka pro maminku na mateřské dovolené

Půjčky pro ženy na MD poskytují hlavně nebankovní finanční společnosti, protože žadatelky o půjčku většinou nemají dostatečnou bonitu k tomu, aby získaly půjčku v bance. Půjčky na mateřské tak fungují rychle, jednoduše a za podmínek splácení, které si může dovolit opravdu každý.

Online žádost o půjčku

Většinou stačí, když vyplníte stručný formulář a společnost následně ověří vaši bonitu – tedy schopnost splácet půjčku. Vyplnění formuláře samozřejmě neznamená automatické schválení půjčky, ale vaše údaje zpracují a dozvíte se, zda máte nárok na půjčku.

Podmínky pro získání půjčky

Abyste získala půjčku na mateřské dovolené, nemusíte ve většině případů dokládat svůj měsíční příjem. Tyto půjčky mají většinou formu takzvaných mikropůjček, takže se jejich výše běžně pohybuje 500 eur a doba pro splacení půjčky trvá obvykle maximálně 30 dní. Samozřejmě záleží na společnosti – některé poskytují půjčku i na delší období a ve větší částce.

Pro rodiče i matky samoživitelky

Bezúčelová půjčka pro ženy na MD potěší všechny maminky samoživitelky i tatínky, kteří nemají dostatečný měsíční příjem. Pokud je jeden rodič na mateřské a druhý ztratí zaměstnání, tak může být situace při nedostatečných úsporách velmi složitá. Právě tehdy je zde šance využít půjčku bez dokládání účelu.

Výhody

  • rychlé vyřízení půjčky online přes internet
  • dostupná i pro lidi s nižším příjmem

Nevýhody

  • vyšší úrok
  • často krátká doba splatnosti
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *