Půjčka pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané poskytuje zjednodušení podmínek pro žadatele. V případě, že klient žádá o půjčku a je bez zaměstnání, tak musí nějak doložit, že je schopen splácet. V tomto případě je výhodou, pokud již za sebou má splacenou půjčku od stejné společnosti. Určitě není vhodné žádat o další finance, pokud již splácíte jinou půjčku.

Půjčka pro nezaměstnané

Banky nebo nebankovní společnosti velmi nerady poskytují peníze klientům, kteří nemají zaměstnání a jsou už někde vázáni. Pokud jste nezaměstnaný (tedy nemůžete poskytnout potvrzení o pravidelném příjmu), ale můžete ručit majetkem, tak vám to velmi pomůže. Pro tento účel jsou vhodné zejména nemovitosti.

Problémy při půjčkách pro nezaměstnané

První negativní vlastnost při půjčce pro nezaměstnané je určitě maximální poskytnuta částka. Poskytovatelé neradi zacházejí do rizika, takže vám nabídnou menší obnos. Při rychlé půjčce se v podstatě ani nepředpokládá s poskytnutím větší finanční částky a proto jsou pro ni určeny spíše pro menší obnosy. Banky chtějí své peníze co nejdříve zpět a to má dva důsledky. Prvním je rozložení splátek do menšího časového úseku. Druhým je vyšší RPSN (resp. větší měsíční splátka).

Půjčku pro nezaměstnané může získat každý

Rychlé půjčky pro nezaměstnané může získat opravdu každý. Menší částky získá samorzejmě každý, avšak na větší částky potřebujete ručitele nebo ručení movitým nebo nemovitým majektom.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *