Půjčka na vyplacení exekuce

Máte na krku exekuci a potřebujete ji rychle vyplatit? Pokud ano, tak vám jistě pomůže půjčka na exekuci, která vám pomůže zbavit se exekutora a dluhů, které se vám namnožily. Tato půjčka vlastně slouží ke snížení měsíčních splátek, když už nezvládáte platit měsíční splátky, a proto se často označuje také jako konsolidační půjčka. Vybavit ji ale vůbec není jednoduché, neboť banky vás už berou jako neseriózního klienta a navíc musíte zaplatit i poplatky související s exekucí.

Půjčka na vyplacení exekuce

Pokud na vás tedy byla uvalena exekuce a potřebujete půjčku na splacení exekuce, tak můžete využít nabídky různých nebankovních společností. Tyto společnosti totiž nezkoumají vaše majetkové poměry a registry dlužníků, protože vědí, že jiné společnosti vám již půjčku poskytly a tak vám ochotně pomohou snížit měsíční splátky tak, abyste je zvládli splácet.

Podmínky pro získání půjčky na exekuci

Většinou stačí s nebankovní společností nebo soukromou osobou, která vám poskytne peníze sepsat smlouvu o půjčce. V této smlouvě se nebankovní společnost zaváže, že za vás vyplatí exekuční poplatky a veškeré náležitosti potřebné pro ukončení exekuce. U půjčky na vyplacení exekuce však samozřejmě musíte počítat s vyšší úrokovou mírou než u klasické půjčky. Některé společnosti si za poskytnutí půjčky na exekutora účtují vstypný poplatek za vyřízení úvěru, ale díky tomuto poplatku převezmou jednání s exekutory za vás.

Velkou výhodou při půjčce na zaplacení dluhů a exekucí je když vlastníte nějakou nemovitost. dům, byt, pozemek, chatu nebo jinou nemovitost. V tomto případě probíhá vyřizování mnohem rychleji, než když nemáte čím ručit.

Tipy na rychlé vyřízení půjčky na exkutora

Půjčka na exekuci a oddlužení je posuzována u každého člověka indivuduálně, záleží totiž na výši dluhu a možnostech žadatele. Proto pokud chcete jednat se společností, která vám pomůže zbavit se exekuce, tak důkladně spočítejte počet společností, kterým dlužíte peníze a výši všech vašich půjček spolu s pokutami a úroky za zpoždění. A pokud jsou dluhy ve vyšší částce, tak potřebujete i nějaké ručení nebo ručitele.

Hned po oznámení, že na vás byla uvalena exekuce, začněte jednat a komunikujte s exekutorem. Právě komnunikace vám totiž může pomoci předejít problémům a občas také zmírnit dopady exekuce.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *