Půjčka na občanský průkaz

Nevyšel vám rozpočet a potřebujete peníze navíc? Známý vám také neumí půjčit nebo je jen do toho nechcete zatahovat? Pokud vám už nic jiného nezbývá, tak si můžete půjčit peníze.

Půjčka na občanský průkaz

Půjčka na cokoliv přes občanský průkaz

Pokud si chcete vyřídit půjčku na vybavení domácnosti (spotřebiče, nábytek), půjčit na dárky nebo na dovolenou, bydlení či cokoli jiného, ​​tak vám často k vyřízení půjčky postačí i občanský průkaz. Půjčky na občanský průkaz jsou dnes docela oblíbené, ale chcete-li vyšší půjčku, tak často potřebujete doložit i výši příjmu.

Jak probíhá půjčka na občansky?

Nejprve si určete kolik peněz vlastně potřebujete a kolik umíte měsíčně splácet. Pak vás společnost ověří přes občanský průkaz či náhodou nejste vedeni v úvěrových registrech mezi neplatiči a je-li vše v pořádku, tak vám půjčku na občanský průkaz poskytne. Stačí vyplnit pár formulářů a následně obdržíte peníze přímo na účet v bance.

Může občanský průkaz někdo zneužít?

Pokud nahlásíte ztrátu vašeho průkazu totožnosti a někdo si zajde na něj vyřídit půjčku, tak mu samozřejmě nepůjčí. Pokud tedy přijdete o doklady, ta to urychleně nahlaste na policii a požádejte o nové doklady. V bankách půjčka na zneužitý občansky prakticky neprojde, ale problémy vám mohou nadělat nebankovní společnosti. Proto si dávejte pozor komu poskytujete případné fotokopie občanského průkazu. V minulosti s tímto zneužíváním bylo mnoho problémů, dnes už se to stává jen výjimečně.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *