Půjčka do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin představují vhodný způsob jak rychle a jednoduše získat potřebné peníze na bydlení, elektroniku, splacení faktur nebo auto. Jak už z názvu půjčky vyplývá jde vlastně o rychlou nebankovní půjčku, při níž získáte peníze do 24 hodin. Tento druh půjčky je vhodný pro nezaměstnané, studenty, matky na MD, důchodce nebo když vám chybí peníze před výplatou.

Online půjčka do 24 hodin

Nejrozšířenějším způsobem žádosti je žádost přes sms. Stačí odeslat jednu zprávu se správně zadanými informacemi a půjčka je na cestě. Půjčit si můžete až do 10 000 Kč. S každým půjčením a úspěšným vrácení, částky se vám limit půjčky zvyšuje. Začínáte na 1000 Kč a pokračujete až na 10 000 Kč.

Rychlá půjčka do 24 hodin je dostupná i na směnku. K čerpání takové půjčky stačí to, aby obě strany podepsaly podmínky směnky a peníze jsou vaše. Dávejte si však pozor, jedná se o nebankovní půjčku a proto počítejte s vyšší úrokovou mírou a RPSN. V některých případech se může jednat až o desítky procent navíc. Věnujte tak dostatek času výběru správné společnosti. Některé společnosti si vybírají tzv. administrační poplatek za poskytnutí půjčky. Je jen na vás, jestli zaplatíte nějaké peníze předem, my to však nedoporučujeme.

Kde získat půjčku do 24 hodin?

Dalším velmi oblíbeným místem na vyřízení online půjčky jsou inzertní servery. Na těchto serverech třeba dávat pozor na podvodníky, kterými se to často jen hemží. Proto si raději si vyberte takový server, kde se nacházejí i ověření poskytovatelé. I v tomto případě však radíme, abyste žádné poplatky předem neplatili.

Když si podáte žádost o online půjčku do 24 hodin musíte počítat s tím, že výše úvěru je omezena. Ve většině případů není třeba dokladovat příjem a nenahlíží ani do registrů dlužníků. Dávejte si však pozor, abyste všemu ve smlouvě rozuměli. Předejdete tak možným budoucím problémům. Penále za nedodržení smluvních podmínek jsou relativně vysoké.

Shrnutí důležitých informací o půjčkách do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin jsou vhodné jen v naléhavých případech. Pri půjčce si dávejte pozor na úrokovou míru a RPSN. Vyhněte se poplatkům předem. Řádně prostudujte smlouvu. Půjčujte si s rozumem, abyste ve finále ještě o všechno nepřišli.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *