Půjčka bez potvrzení o příjmu

Půjčku bez potvrzení o příjmu u nás nabízí mnoho nebankovních společností a soukromých osob. Proto se při výběru seznamte s větším množstvím nabídek, abyste je mohli porovnat. Dále byste si měli velmi detailně prostudovat smluvní podmínky a případné sankce v případě nedodržení vašich závazků.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Pokud si něčím nejste jisti, vezměte si smlouvu raději domů, kde ji znovu v klidu přečtete. Pokud vaše pochybnosti přetrvávají, poraďte se raději s odborníkem. Předejdete tak nemilým překvapením, obzvláště pokud uzavíráte smlouvu s nebankovní společnosti.

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou dostupné pro většinu obyvatelstva a jsou zpravidla určeny ženám na mateřské dovolené nebo nezaměstnaným. Půjčka bez potvrzení o příjmu je vhodná tehdy, pokud nemůžete prokázat svůj příjem a nemáte ani čím ručit. Vyznačují se především vysokou úrokovou sazbou, která se může pohybovat v řádech desítek až stovek procent a samozřejmě i menší maximální částkou, kterou si můžete vypůjčit.

Výhody půjčky bez potvrzení příjmu

  • žádost lze podat přes internet nebo telefon
  • částku vám zpravidla půjčí do 24 hodin
  • při nižších částkách bez ručitele
  • nemusíte prokazovat příjmy
  • půjčku můžete využít pro jakýkoliv účel

Nevýhody půjčky bez potvrzení příjmu

  • vysoká úroková sazba
  • menší obnos zapůjčených peněz (zpravidla v řádech desítek tisíc)
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *