Půjčka a hypotéka od mBank

mBank se prezentuje jako mladá, inovativní, flexibilní, otevřená a komunikativní banka, vycházející vstříc potřebám moderních zákazníků v moderní době. mBank si zakládá na tom, že nabízí svým klientům velmi výhodné úrokové sazby a neúčtuje téměř žádné poplatky.

mBank půjčka

U mBank se tedy neplatí za vydání kreditní karty, za založení ani za vedení účtu, za příchozí ani za odchozí platby. Výběry z bankomatu v zahraničí zdarma v jakémkoliv množství, v ČR jsou zdarma tři výběry měsíčně. Ale pojďme si rozebrat nabízené úvěrové a hypoteční produkty mBank.

mPůjčka od mBank

Prvním produktem je mPůjčka, která zajímavá hned v několika bodech. Získáte ji opravdu velmi rychle, už za krátkou chvíli disponujete penězi, které můžete čerpat postupně dle vašich potřeb. Na čerpání peněz můžete využít platební kartu nebo si peníze jednoduše převedete na Vaše mKONTO. V čem je největší výhoda mPůjčky? Neplatíte úroky z celé schválené částky, ale jen z částky, kterou právě čerpáte. mPůjčka tak kombinuje vlastnosti půjčky, kreditní karty a kontokorentu. Díky kontrole přes internetové bankovnictví máte naprostý přehled o výši poskytnutých prostředků, které Vám mBank dává k dispozici.

Proč právě mPůjčka?

  • nízké úroky
  • Předčasné splacení půjčky zdarma
  • Půjčka od 10 000 do 500 000 Kč
  • Splatnost 12 až 60 měsícům

HYPOTÉKA od mBank

Hypotéka, kterou si zřídíte v mBank Vám šetří úroky prostřednictvím bilančního mechanismu mBilans. Výhodou je, že neplatíte za předčasné splacení, ani za otevření a vedení úvěrového účtu i mBilans. Při vyřízení a zpracování hypotéky je poplatek také na nule. Hypotéku můžete čerpat až na 45 let. mHypotéka může sloužit na koupi rodinného domu, bytu, družstevního bytu, stavební parcely, ale i na objekty určené k rekreaci.

Výhody mHypotéky

  • Posouzení žádosti o hypotéku zdarma
  • Poskytnutí hypotéky zdarma
  • Přehled o stavu a splátkách mHypotéky přes Internet Banking
  • Výše úvěru od 200 000 Kč
  • Splatnost 1 – 45 let

Bližší informace o finančních produktech a službách mBank získáte přímo na stránkách banky: www.mbank.cz

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *