Provident – půjčka na míru

Půjčka od Providentu je správnou volbou pro ty, kteří si chtějí půjčit menší hotovost. Klient si může vybrat výši půjčky i produkt jaký mu vyhovuje. Na výběr má rychlou a bezhotovostní půjčku. Při rychlé půjčce se můžete dostat k hotovosti již za pár hodin. V případě bezhotovostní půjčky se peníze dostaví přímo na Váš účet a to do 2 dnů. Zájemce si může půjčit od 4000 do 50 000 Kč. Výhodou Providentu je i online kalkulačka, která Vám vopřed vypočíta mesiční splátky.

Provident - půjčka na míru

Online kalkulačka

Online kalkulačka je program na oficiální stránce Providentu, ve kterém si nastavíte výšku vaší půjčky. Od vaší půjčky vám program automaticky vygeneruje např. dobu splácení, týdenní splátku, celkové náklady na spotřebitelský úvěr, RPSN a celkovou částku na zaplacení. Vybrat si můžete i způsob splácení a to buď hotovostní platbou nebo bankovním převodem. Pokud budete rozhodnutý potvrdit požadavek, klikněte na „Zvolit“.

Půjčka přes telefon

Jednoduchá půjčka kterou si můžete vyřídit bez čekání a kdekoliv. Stači zavolat na zákaznickou linku 844 188 189. Provident je vám k službě od pondělí do pátku v 7:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 18:00 hodiny.

Proč právě Provident?

  • je to půjčka na cokoliv od 4000 do 50000 Kč
  • je bez ručitele
  • vybavíte ji do 24 hodin
  • bez skrytých poplatků
  • předem víte, kolik zaplatíte
  • přehledná smlouva
  • úspěšný a oveřený finanční produkt v ČR
5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *