Profi Credit půjčky

Každý z nás se občas může dostat do špatné finanční situace, v níž si potřebuje půjčit peníze. A řešení na takový problém nabízí nebankovní společnost Profi Credit, která poskytuje online půjčky pro zaměstnance, podnikatele, ale i důchodce. Vyřízení půjčky od Profi Credit je opravdu jednoduché, stačí když vyplníte jednoduchý online formulář.

Profi Credit půjčka

Následně Vás kontaktuje obchodní zástupce Profi Credit, který s vámi dohodne další detaily půjčky. Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. na našem trhu působí již od roku 2000, a jde tak o ověřenou společnost s tisíci klientů.

Online půjčka Profi Credit

Online půjčka od společnosti Profi Credit od 10 000 do 166 000 Kč je bezúčelová půjčka. Nikdo se vás tedy nebude ptát na co získané peníze použijete. Výhoda této půjčky spočívá v tom, že ji můžete podat přes internet a tím pádem ušetřite čas a námahu. Peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin od podání žádosti. Nezávaznou žádost o Profi Credit půjčku můžete podat na této adrese.

Zaměstnanecký úvěr (i pro důchodce a ženy na MD)

Úvěr nebo půjčka od 10 000 Kč do 166 000 Kč je určena pro lidi starší  jako 18 let, kteří dokáží prokázat pravidelný měsíční příjem. Je tedy vhodná pro zaměstnance (i pro ty co pracují v zahraničí), důchodce (výsluhový důchod, invalidní důchod, starobní důchod, vdovský důchod, sirotčí důchod) ale i pro maminky na mateřské dovolené. Půjčku vyřídíte bez poplatku. Splatnost půjčky se může pohybovat od 12 do 48 měsíců. K vybavení půjčky postačí občanský průkaz, potvrzení o výši příjmu a výpis z bankovního účtu. Rychlá půjčka je často dostupná již do 1 dne od podání žádosti přes internet.

Podnikatelská půjčka

Půjčka pro firmy (ale i fyzické a právnické osoby), které potřebují získat větší částku a mohou poskytnout zajištění ve formě majetku. Podnikatelské půjčka může být poskytnuta i na zaplacení dluhu vůči státu, poskytuje se od 30 000 Kč výše. Výška samozřejmě závisí na bonitě klienta a hodnoty jistoty, každá žádost je však posuzována individuálně. Výhodou půjčky je jednoduchá dostupnost a to, že se neplatí žádné poplatky předem.

Živnostenská půjčka

Tento typ půjčky je určen hlavně pro malé podnikatele, kteří potřebují krátkodobou půjčku bez zajištění majetkem a mají pravidelný příjem. Výše živnostnenské půjčky se pohybuje od 30 000 Kč do 300 000 Kč a splatnost půjčky je od 12 do 48 měsíců. Výhoda této půjčky spočívá v dostupnosti, je totiž dostupná i pro podnikatele, kteří v daňovém přiznání nevykazují zisk. K výhodám patří i individuální posouzení každé žádosti a fakt, že pro získání půjčky nepotřebujete prokazovat žádný podnikatelský záměr.

Společnost Profi Credit poskytuje i překlenovací úvěr a profi úvěr od 30 000 do 150 000 Kč pro firmy a živnostníky.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *