Žádost o půjčku – tipy jak a kde si půjčit peníze

Pokud hledáte půjčku, jste na správném místě. Zde najdete půjčky a úvěry prakticky pro každého od 5000 do 1 000 000 Kč, v jednotlivých případech i na vyšší částky. I když jste v bance neuspěli, společně vyřešíme váš aktuální problém s nedostatkem hotovosti. Pomůžeme vám zbavit se dluhů.

Potřebuji půjčku

Proč potřebujete půjčku?

  • pro neočekávané výdaje (pro podniky a domácnosti) – pro lidi v nouzi.
  • refinancování špatných úvěrů
  • splácení dluhů a exekucí.

Půjčku můžete použít i na bydlení, nákup auta, rekonstrukci nebo koupi nemovitosti či cokoli jiného, aniž byste museli dokládat potvrzení o příjmu.

Typy půjček

  • rychlá online půjčka
  • úvěr pro podnikatele
  • půjčka od soukromé osoby
  • Půjčka bez kontroly registrů
  • manželská půjčka

Kdo může získat půjčku?

Půjčka je dostupná pro zaměstnané osoby (i na dobu neurčitou), starobní důchodce (i invalidní), matky na mateřské dovolené (MD), studenty, osoby samostatně výdělečně činné (i pro chůvy v Rakousku, Německu pracující jako živnostníci), SHR (samostatně hospodařící zemědělci), ale také pro jednatele společností (s.r.o.).

V určitých případech a s dostatečnými zárukami mohou půjčku získat i nezaměstnaní pobírající dávky, pokud prokáží schopnost splácet.

Půjčka na neočekávané výdaje

Půjčka pro domácnosti a podnikatele je k dispozici na jakýkoli účel, ale většinou je určena k řešení nečekaných životních situací – na neočekávané výdaje. Je proto vhodný k pokrytí neočekávaných životních potřeb (dluhy na nájemném, účty za plyn a elektřinu, nákup spotřební elektroniky).

Žádat o něj mohou především zaměstnanci se stálým příjmem (i lidé pracující v zahraničí, např. v České republice, Rakousku nebo Německu), důchodci (starobní, invalidní, starobní, vdovský a sirotčí důchod), ale také ženy na mateřské dovolené nebo studenti.

Půjčka na refinancování nevýhodných úvěrů

Pokud máte hodně nevýhodných úvěrů, můžete je sloučit do jednoho výhodnějšího a ušetřit na různých poplatcích, případně i prodloužit splatnost nebo snížit měsíční splátku úvěru. Tímto způsobem můžete ušetřit i pěknou částku měsíčně, kterou byste zbytečně přeplatili na více půjčkách.

Tímto způsobem můžete kombinovat a splácet půjčky od společností Proficredit, Homecredit, Cetelem, Quatro, Triangel, Slovenská požičovna, stejně jako splácet kreditní karty, leasing nebo zboží na splátky. Pokud chcete, můžete si vzít i peníze navíc. Tedy pokud prokážete, že jste schopni půjčku pravidelně a včas splácet.

Půjčka na vyplacení dluhů a exekucí

Máte velké dluhy nebo jste již v exekuci? Dnes můžete získat půjčku na splacení dluhů nebo exekucí, ale často potřebujete dům, byt, pozemek nebo osobu, která ručí za splacení. Sjednání půjčky na vyplacení exekuce je obtížné, ale ne nemožné.

Rychlá online půjčka do 48 hodin

Ve většině případů se jedná o půjčku, kterou můžete získat vyplněním jednoduchého formuláře na webu (často do 48 hodin). Krátce po vyplnění údajů se vám ozvou a sdělí vám, zda máte nárok na půjčku a za jakých podmínek. Výhodou je, že si ji můžete sjednat také zcela online, ale hlavně diskrétně.

Tyto online půjčky poskytují jak banky, tak nebankovní společnosti. Patří mezi ně například Home Credit, Profi Credit, Česká spřitelna, ?Moneta, mBank nebo Hello bank.

Půjčka od soukromé osoby

Pokud si nemůžete půjčit peníze od banky nebo nebankovní společnosti, stále existuje možnost půjčit si peníze od soukromé osoby, tj. soukromé osoby nebo soukromého investora. Tato půjčka je často poskytována bez nahlížení do registru dlužníků, ale soukromá osoba vyžaduje záruku. Tímto způsobem je zajištěn pro případ nesplácení půjčky, takže nepřijde o všechny peníze, které vám půjčil.

Půjčku od soukromé osoby nebo soukromého investora využívají především lidé, kterým hrozí exekuce, dražba nebo ztráta střechy nad hlavou. Je poskytována bez poplatků předem, ale rozhodně doporučujeme, abyste si osobu, od které si chcete půjčit peníze, předem ověřili.

Úvěr pro podnikatele

Půjčka pro živnostníky (OSVČ) nebo společnosti (s.r.o.) je určena i lidem, kteří mají malý zisk nebo ještě ani nepodali daňové přiznání. Každý jednotlivec je posuzován individuálně a při posuzování žádosti se přihlíží také k jeho hrubému ročnímu příjmu.

Peníze můžete použít na investice do rozvoje podnikání, nákup materiálu, zboží, strojů a zařízení, nákup automobilu, překlenutí nepředvídaných výdajů i na soukromé účely. Záleží na částce, kterou si potřebujete půjčit. Nabídka platí pro celou ČR.

5/5 - (2 votes)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *