Jak vybrat půjčku na auto?

Když máte vyhlédnuté auto a nemáte dostatek peněz, tak vám může pomoci půjčka na auto. Dnes je půjčka na koupi nového nebo ojeté auto docela normální věc, proto se jí určitě nijak nebraňte. Možností jak získat peníze na auto je poměrně dost. Nebankovní společnosti mají zajímavé nabídky a splátkový kalendář si navíc můžete rozložit i na několik let dopředu. Vyhnete se tak příliš vysokým splátkám, které by neúměrně zatěžovaly váš rodinný rozpočet. Na všem se totiž dá docela snadno domluvit.

Půjčka na auto ihned

Až 300 000 Kč na auto ihned

Stačí jen chvilka vyřizování půjčka na auto je na světě. Můžete si půjčit až 300 000 Kč (v některých případech až 1 000 000 Kč) na nové nebo ojeté auto a splácet tuto částku až osm let. Žádný leasing. Úvěr je schválen během několika minut. Ke koupi auta od 50 000 Kč výše, stačí jen zletilost, garance ze strany autobazaru a krátký dotazník. To je všechno. Prodej auta se pak vybavuje doslova na počkání. Individuálně nastavený splátkový kalendář, který si navíc můžete během splácení ještě poupravit, aby více vyhovoval vašim aktuálním potřebám a možnostem.

Bankovní půjčka na auto

Koupit si auto, kterým budete denně jezdit do práce, je i pro banky velmi oblíbená půjčka. Často dnes můžete půjčku na auto vyřídit i ve vaší baňce online z pohodlí domova.

  • Výhodný úrok, který ve většině případů ani nedosahuje dvouciferných hranic.
  • Splátkový kalendář přizpůsobený vašim potřebám a přáním. Možnost změny výše splátek.
  • Možnost předčasného splacení zdarma, poplatkům se vyhnete i vedení úvěrového účtu.

Ovšem pozor, samozřejmě není půjčka jako půjčka. Velice důležité je v tomto směru srovnání půjček, jen to vám prozradí jaká je aktuální situace na trhu. To, že nejvýhodnější půjčku dostanete ve své bance (tedy tam, kde máte vedený osobní účet) zcela automaticky, je často tvrzení, kterému se nedá věřit. Raději si prověřte možnost půjčky iu jiných bank. Často získáte lepší úrok než v bance, kde máte účet.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *