Home Credit: Spotřebitelské úvěry a půjčky

Společnost Home Credit a.s. vznikla v roce 1999 a je lídrem českého spotřebitelského financování. Zaměřuje se na nabídku produktů pro spotřebitelské financování – revolvingové a spotřebitelské úvěry, nákup na splátky, hotovostní půjčky či kreditní karty. Tato společnost působí i na Slovensku, Ukrajině, v Kazachstánu, Rusku, Bělorusku, Číně a Vietnamu. Skupina Home Credit patří do skupiny PPF, která je jedna z největších mezinárodních investičních skupin východní a střední Evropy. V roce 2009 společnost dokopy poskytla půjčky v celkové částce 2,5 milionu českých korun.

Home Credit půjčka

Spotřebitelský úvěr IDEAL Credit

Úvěr, který vám pomůže při koupi nového či ojetého vozu. Délka splácení se pohybuje od 2 do 7 let a je daná pevnou výši měsíčních splátek předem dohodnutého splátkového kalendáře, který si vybírají zákazníci. Home Credit nabízí i upravený speciální úvěr, který poskytuje na nákup výbavy a doplňků pro vozidlo – IDEAL Credit +.

Nákup na splátky

Pokud si chcete zrenovovat byt či koupit nový televizor, pračku nebo nábytek a nemáte nato dostatek financí potom je tu Home Credit, který vám nabízí spotřebitelské úvěry při kterých můžete nakupovat bez omezení a bez hotovosti. Stačí přitom minimum dokladů. Postup je velmi jednoduchý. Výhodami spotřebního úvěru je nákup bez hotovosti, pevný výše splátek po dobu splácení a při úvěru nepotřebujete ručitele. Výši úvěru si dohodnete přímo v prodejně, kde nakupujete a výška musí být vyšší než 3000 Kč. Toto vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *