Dostupné půjčky pro nezaměstnané

V dnešní době se práce hledá opravdu těžko a to nejen v České republice, ale i v cizině. Tento problém je většinou připisován krizi, která přinesla zdražování, nedostatek práce a zvýšenou nezaměstnanost. Po příchodu krize přišlo o práci mnoho lidí a mnoho z nich si ještě nenašlo novou práci. Mnoho lidí samozřejmě zkouší podnikání, ale ne každému se v tomto oboru podaří uspět.

Půjčky pro nezaměstnané

Pokud jste se ocitli v podobné situaci, nebo jste dlouhodobě bez trvalého příjmu, je pro vás určitě těžké v dnešním světě žít s nedostatkem financí. Možná ale máte plány, díky nimž by se vám podařilo uspět ve světě podnikání, nebo si práci hledáte a nechcete být nezaměstnaný navždy.

V tomto případě byste pravděpodobně potřebovali nějaký finanční pilíř, díky kterému byste se mohli rozjet. Pro takový účel slouží například půjčky pro nezaměstnané. V případě vaší nezaměstnanosti bude vyřízení půjčky značně komplikovanější, protože nemůžete předložit potvrzení o příjmu. Takto příchézíte o možnost půjčit si od banky.

Můžete se samozřejmě obrátit na nebankovní subjekt. U nebankovních věřitelů je půjčka v případě, že jste bez zaměstnání bezproblémová a rychlá. Pravděpodobně však budete muset ručit svým majetkem,čili například domem,autem či nemovitostí,případně si najít ručitele. Při této půjčce je samozřejmě nevýhodná úroková sazba, která bývá z pravidla vyšší.

Především si dobře promyslete, zda tuto půjčku opravdu potřebujete, a zda se vám tento krok opravdu vyplatí. Neobracejte se na náhodné věřitele,které najdete na ledajakých internetových inzertních portálech (na SenzaPujcky.cz poskytovatelé prověřujeme), protože velmi snadno narazíte na podvodníka. Vždy spolupracujte raději s veřejně známým nebankovním subjektem,který je ověřen širší veřejností.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *