Dlouhodobé úvěry

Nejeden člověk se v životě úmyslně, či neúmyslně ocitne v těžké situaci, která se dá vyřešit pouze a jedině penězi. Jindy nemusí jít zrovna o finanční krizi, ale o to, že si chcete prostě zkrášlit bydlení, auto či motorku, nebo si něco takového pořídit. Na účtě ale obvykle na takové záležitosti prostředky nezůstávají, i když se snažíte šetřit. V tomto případě často již nezbývá nic jiné než si půjčit. Pro takové případy je pro vás vytvořena nabídka různých úvěrů, hypoték, leasingů a taky půjček.

Dlouhodobé úvěry

Pokud si chcete zkrášlit své obydlí, či jet na vytouženou dovolenou je tu pro vás připravena krátkodobá půjčka, která většinou slouží k účelu v jistý a krátký časový úsek. Pokud ale máte dlouhodobější plány pro budoucnost a nějakou představu, kterou byste chtěli uskutečnit v delším časovém úseku, potřebovali byste pravděpodobně dlouhodobou půjčku, která by vám mohla zajistit více finančních prostředků.

Dlouhodobá půjčka má splatnost v časovém úseku od několika měsíců až po několik let. Pokud jde například o dlouhodobou půjčku na bydlení, může mít dobu splatnosti až do 10 let. Se sazbou to mají banky v případě takové půjčky dost individuální. Doporučuje se projít si nabídky několika společností nabízejících tento produkt a vybrat si ten nejvhodnější. Určitě není nejmoudřejší „naletět“ hned na první nabídku, která se vám zamlouvá, protože dlouhodobá půjčka je závazek na delší časový úsek a proto byste si měli dobře rozmyslet, které společnosti budete věřit.

Většina společností má bezplatné infolinky nebo callcentra, kde vám operátoři ochotně zodpoví jakékoliv dotazy týkající se produktu. Nebojte se zeptat se na věci, které vám nejsou jasné. Pokud vám otázky zodpovězeny nebyly můžete se obrátit na konkrétní pobočku společnosti, o jejíž služby máte zájem.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *