Americká hypotéka bez dokládání příjmu

Americká hypotéka je finanční produkt, který se v dnešní době těší velké oblibě zejména z důvodu expresního vybavení a nenahlížení do registrů. Toleruje se i exekuce. Přes americkou hypotéku můžete získat až sedmdesát procent financí z odhadní ceny nemovitosti a vše lze dnes vyřešit i přes internet.

Americká hypotéka bez dokládání příjmu

Americká hypo bez prokazování příjmu

Získat půjčku bez prokazování příjmu se stále dá iv dnešní době – tedy máte-li nějakou nemovitost, kterou byste použili na zástavu své půjčky. Pokud ji máte, tak můžete požádat o americkou hypotéku ihned. Toto zabezpečení je zde proto, aby i společnost, u které si peníze půjčujete, měla možnost v případě nouze, kdy něco nepůjde podle plánu získat své peníze zpět. Je to férová nabídka, pokud potřebujete rychle na cokoli půjčit peníze. Co se týká úroků a splacení, tak je to pak stejné jako v bance, akorát tato hypotéka bez dokládání příjmů neřeší schvalování jako banka a budete mít o něco vyšší úrok.

Při schvalování se nedívá do registrů – nebude potřebovat ověřovat příjmy a nevadí nízké příjmy. Vše si nastavíte tak, jak vy sami budete umět dlouhodobě měsíčně splácet. Je to jen na vás, ale určitě nepřeceňujte své schopnosti splácení. Mohlo by to dopadnout špatně.

Půjčka bez nervů

Jistě to znáte. Když jdete do banky a něco od nich chcete, tak oni potřebují spoustu papírů – mají na to spoustu času, který vy nemáte a musíte čekat a pořád shánět nějaké papíry, které například při americké hypotéce ani nepotřebuje. Protože společnostem, které poskytují americké hypotéky stačí nemovitost do zástavy. Toto je vše, co budete potřebovat a poté dostanete peníze a co si s nimi uděláte. Zda si koupíte jinou nemovitost nebo peníze použijete na rekonstrukci staré nemovitosti či si koupíte byt nebo prostě za ty peníze pojedete na dovolenou je už vaše osobní věc a nikoho to nebude zajímat.

Výši půjčky si můžete spočítat na americké hypoteční kalkulačce, takže výši měsíčních splátek i to kolik si umíte půjčit umíte zjistit dopředu.

5/5 - (1 vote)
Ivan Kudroč

Ivan Kudroč

Redaktor portálu SenzaPujcky.cz. Vystudoval vysokou školu ekonomickou a zajímá se o různé finanční produkty, makroekonomii, spotřebitelské chování a investování. Rád tráví čas s rodinou a přáteli a píše pro několik internetových časopisů o bydlení a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *