Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Půjčka na dovolenou

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Chcete jet na dovolenou, ale nemáte dostatek peněz na koupi vysněné dovolené u moře? Dnes už na tento problém existuje řešení, které se nazývá půjčka na dovolenou. Tento typ půjčky je dnes dostupný prakticky každému, kdo prokáže schopnost splácet úvěr. Můžete si půjčit na letní ale i zimní dovolenou, případně i poznávací zájezd do zahraničí. Půjčky na dovolenou se často označují i jako online půjčky na cokoliv a momentálně je poskytují hlavně nebankovní společnosti, ale dají se najít i v nabídce bank.

Levné dovolené vs půjčky

V posledních letech si lidé na dovolenou půjčují stále méně, raději totiž investují peníze do rekonstrukce domu nebo bytu. Zároveň i cena dovolených je dnes díky last minute zájezdem a nákupem již v průběhu února a března poměrně nízká, a proto mnoho lidí nepotřebuje na koupi dovolené žádnou půjčku. Levné dovolené do Bulharska, Itálie, Řecka ale i Egypta se nacházejí v nabídce každé cestovní kanceláře. Pokud však nemáte dostatečně velkou finanční hotovost, tak Vám pomůže rychlá půjčka na dovolenou, resp. dovolená na splátky.

Dovolená přes kreditní kartu

Financování dovolené půjčkou se pomalu vytrácí z nabídky úvěrových společností a lidé tedy stále častěji využívají kreditní karty, pomocí kterých si zajistí tolik peněz, kolik právě potřebují. Díky tomuto způsobu půjčování peněz mají klienti bank často k dispozici i levné cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které se na dovolené mohou hodit. Kreditní karta se prostě stává součástí života moderních rekreantů a to i proto, že peníze si můžete vybrat prakticky kdekoliv ve světě.