Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Zuno půjčky

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Internetová banka ZUNO je moderní banka, která se rozhodla poskytovat své bankovní půjčky online. Pro vyřízení půjčky tedy nemusíte nikam chodit, vše totiž vybavíte přes internet. Za bankou ZUNO stojí silná rakouská banka Raiffeisen, která patří k TOP 100 bankám na světě, a tak se na ZUNO můžete spolehnout. K výhodám ZUNO půjčky patří i to, že ji dostanete bez jakýchkoliv poplatků. ZUNO půjčka zároveň patří k nejvýhodnějším a nejdostupnějším půjčkám na českém trhu.

Online půjčka ZUNO

Neúčelový spotřební úvěr ZUNO nebo tzv. ZUNO půjčka se poskytuje od 10 000 do 500 000 Kč, přičemž nepotřebujete žádného ručitele ani zabezpečení. Při ZUNO půjčce neplatíte žádný poplatek za získání půjčky a ani žádné měsíční poplatky. Získané peníze můžete využít na co budete chtít, nemusíte tedy dokladovat použití půjčky. Úroky ZUNO úvěru zůstávají po celou dobu splácení stejná, nemusíte se tedy obávat zvyšování úroků.

Pro koho je určena ZUNO půjčka?

Online půjčka na cokoliv od ZUNO je určena pro zaměstnané osoby starší než 21 let s trvalým pobytem v Česku a příjmem alespoň 7500 Kč. ZUNO tedy poskytuje i půjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČR. Půjčku mohou využít i OSVČ starší 25 let. Maximální věková hranice pro získání půjčky je omezena na 65 let.

Jak vybavit ZUNO půjčku?

Půjčku ZUNO vybavíte online přes internet a všechny potřebné dokumenty na schválení stačí poslat přes internet banking. Na vybavení ZUNO půjčky postačuje občanský průkaz (u cizinců cestovní pas) a 3 měsíční výpisy z bankovního účtu, na který chodí mzda. V případě OSVČ potvrzení o zaplacení daně. Po schválení půjčky smlouvu o půjčce podepíšete přes SMS.

150 000 Kč jen za 2963 Kč měsíčně 
(Celkově zaplatíte: 177 780 Kč, splatnost 60 měsíců, RPSN 6,9%)

Kromě základní půjčky nabízí ZUNO i půjčku PLUS, která v sobě zahrnuje pojištění, možnost předčasného splacení zdarma a dokonce i možnost změny smluvních podmínek zdarma. Půjčka PLUS nabízí i SMS upozornění 2 dny před termínem splátky. 

Žádost o ZUNO půjčku do 500 000 Kč můžete podat na této adrese

Při ZUNO půjčce můžete využít i pojištění online půjčky pro případ pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. V případě, že nemůžete nebo nestíháte zaplatit pravidelnou splátku za půjčku, tak kontaktuje banku ZUNO, abyste se dohodli na společném řešení. Ještě před žádostí o ZUNO půjčku však zvažte svou schopnost splácet půjčku. 

ZUNO půjčka online bez poplatků - reklama