Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Home Credit: Spotřebitelské úvěry a půjčky

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Společnost Home Credit a.s. vznikla v roce 1999 a je lídrem českého spotřebitelského financování. Zaměřuje se na nabídku produktů pro spotřebitelské financování - revolvingové a spotřebitelské úvěry, nákup na splátky, hotovostní půjčky či kreditní karty. Tato společnost působí i na Slovensku, Ukrajině, v Kazachstánu, Rusku, Bělorusku, Číně a Vietnamu. Skupina Home Credit patří do skupiny PPF, která je jedna z největších mezinárodních investičních skupin východní a střední Evropy. V roce 2009 společnost dokopy poskytla půjčky v celkové částce 2,5 milionu českých korun.

Spotřebitelský úvěr IDEAL Credit

Úvěr, který vám pomůže při koupi nového či ojetého vozu. Délka splácení se pohybuje od 2 do 7 let a je daná pevnou výši měsíčních splátek předem dohodnutého splátkového kalendáře, který si vybírají zákazníci. Home Credit nabízí i upravený speciální úvěr, který poskytuje na nákup výbavy a doplňků pro vozidlo - IDEAL Credit +.

Nákup na splátky

Pokud si chcete zrenovovat byt či koupit nový televizor, pračku nebo nábytek a nemáte nato dostatek financí potom je tu Home Credit, který vám nabízí spotřebitelské úvěry při kterých můžete nakupovat bez omezení a bez hotovosti. Stačí přitom minimum dokladů. Postup je velmi jednoduchý. Výhodami spotřebního úvěru je nákup bez hotovosti, pevný výše splátek po dobu splácení a při úvěru nepotřebujete ručitele. Výši úvěru si dohodnete přímo v prodejně, kde nakupujete a výška musí být vyšší než 3000 Kč. Toto vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně.