Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

České banky pomohou těm klientům, které postihly povodně

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Některé české banky se rozhodly vyjít vstříc občanům postiženým povodněmi a připravili pro ně speciální zvýhodněné nabídky. Klienti mohou například vypovědět termínované vklady bez poplatku nebo požádat o individuální splátkový kalendář. Mimořádné nabídky zatím oznámila Česká spořitelna a Komerční banka. Česká spořitelna, největší česká banka podle počtu klientů, například občanům umožní předčasný výběr z vkladní knížky nebo vkladového účtu bez sankcí. "Klienti musí být majiteli vkladní knížky nebo vkladového účtu a musí doložit potvrzením z městského nebo obecního úřadu, že byli postiženi povodněmi."

Klientům, kteří čerpají hypotéku a předloží potvrzení od pojišťovny o pojistné události, nabídne spořitelna šestiměsíční odklad splátek úroků i jistiny stejně bez poplatku. Při hotovostních a spotřebitelských úvěrech umožní Česká spořitelna klientům získat úvěr za nejnižší sazbu, takzvanou Prime Rate, a odklad splátek až o šest měsíců. Individuální řešení bude ČS poskytovat také firemním klientům a klientům veřejného či neziskového sektoru.

Speciální nabídku pro občany, kteří byli poškozeni povodněmi, připravila od 20. května také Komerční banka. Postižení klienti KB mohou bez sankce předčasně vypovědět termínované vklady a spořicí účty, mohou požádat o individuální splátkový kalendář na již čerpané úvěry nebo čerpat nový povodňový úvěr za zvýhodnenáých podmínek. "KB také zvažuje možnosti, jak pomoci obcím, které byly povodněmi postiženy."

Článek se věnuje tématům: Bankovní úvěry