Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Tesco půjčka

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Tesco půjčka je velmi zajímavým úvěrovým produktem, který v současnosti dobývá náš trh. Jde o jedinečnou možnost jak velmi snadno získat peníze bez zbytečných poplatků. Tesco půjčku si můžete vyřídit jednoduše už během nákupu v hypermarketu a nemusíte tak ztrácet čas čekáním v bance či složitě hledat ověřené nebankovní instituce.

Specifikace Tesco půjčky

Hlavní výhodou Tesco půjčky je to, že je bez poplatků za zpracování i za předčasné splacení. Tímto se obchodní společnost snaží vycházet maximálně vstříc zájemcům o půjčku i osobám, které chtějí půjčku splatit dříve než bylo původně dohodnuto. Tesco půjčku můžete získat od 30 000 do 500 000 Kč. Jde opravdu o dobrý produkt, zejména díky tomu, že jsou jeho rozpětí a možnosti opravdu velké. Peníze jsou posílány do dvou dnů od schválení žádosti přímo na účet žadatele. V možnostech splácení se nabízí varianta od 36 do 60 měsíců a tuto dobu si samozřejmě volí žadatel dle svých možností.

Tesco půjčka nevyžaduje ručitele a celou dobu splácení je garantována stejná výše splátek. Tím dává Tesco půjčka jistotu, bezpečnost a nabízí svým klientům hlavně stabilitu.

Bližší informace o hotovostní Tesco půjčce získáte v každé prodejně Tesco.