Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Půjčka pro živnostníky

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Půjčky pro živnostníky mají velmi široké pole působnosti. Živnostníci potřebují obvykle peníze na financování dvou druhů potřeb. První je potřeba dlouhodobých investic a druhá potřeba je financování provozní činnosti. Půjčka pro živnostníky je teda i podle těchto dvou kritérií rozdělována. Dlouhodobé půjčky představují investiční charakter a na provozní činnost nabízejí poskytovatelé krátkodobé půjčky.

Rychlé půjčky pro živnostníky

Půjčka pro živnostníky znamená vyšší administrativní náročnost než klasická půjčka pro fyzickou osobu. Jde o to, že živnostník musí prokázat nejen své osobní údaje, ale ještě údaje o společnosti, daňové přiznání za několik let, potvrzení o bezdlužnosti společnosti u státních institucí. Při vyšších částkách půjček pak musí živnostník prokázat účel vynaložení a plán financování. Následně mu banka předloží nabídku, která odpovídá jeho požadavkům s daným úročením.

Půjčky pro živnostníky jsou obvykle velmi individuální záležitostí a živnostník si při nich vždy dohaduje detailní podmínky osobně, protože každá taková půjčka představuje jiný stupeň rizika a výnosu, tedy k ní banky přistupují velmi individuálně.