Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Bankovní úvěry

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Úvěry můžeme definovat jako finanční prostředky, které věřitel, nejčastěji banka poskytne dlužníkovi, tedy nám, za úplatu ve formě úroků. Poskytování úvěrů tedy patří mezi základní činnosti bank, je to hlavní položka jejich aktiv, která jim zajišťuje příjmy. Lidé nejčastěji využívají úvěr na auto, úvěr na bydlení, ale i úvěr pro začínající podnikatele či pedagogy a mnoho jiných druhů úvěrů. Výběr je opravdu velký a proto je skutečně těžký. Pokud potřebujete úvěr na byt, úvěr na auto nebo úvěr pro podnikatele, tak jste na správném místě. Poradíme Vám jak si vybrat nejlepší úvěr.

Druhy bankovních úvěrů

Banky v dnešní době nabízejí široký sortiment různých úvěrových produktů a pro běžného smrtelníka může být problém orientovat se v této záplavě termínů. Každý druh úvěru je něčím specifický, určený pro konkrétní situaci, potřebu nebo způsob čerpání. Využití špatného typu úvěru Vás dokonce může připravit o množství korun.

Mezi nejznámější a nejpoužívanější druhy úvěrů patří spotřebitelský a hypoteční úvěr. Dále můžeme k úvěrům zařadit kontokorentní, eskontní, oběžný ale i překlenovací úvěr.

Specifický úvěrový produkt je americká hypotéka. Jde vlastně o neúčelový úvěr, při kterém nemusíte prokazovat to, na co jste peníze použili. Americká hypotéka nabízí výhodnější úrokovou sazbu než klasické hypotéky.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelské úvěry poskytují všechny banky svým stálým klientům v různých podobách na řešení jejich finanční potřeby. Spotřebitelské úvěry jsou půjčky fyzickým osobám na financování jejich nepodnikatelských potřeb. Slouží především k nákupu spotřebního zboží, k financování různých služeb (školné, dovolená) a mohou také sloužit k financování nákupu či rekonstrukci nemovitostí.

Bankovní úvěry

Česká Spořitelna - Hotovostní úvěr,Spotřebitelský úvěr účelový
ČSOB - Půjčka na cokoliv, Půjčka na lepší bydlení
GE Money Bank - Konsolidace Půjček, Expres půjčka
Komerční banka - Perfektní půjčka, Osobní úvěr, Úvěr Garant
mBank - mPůjčka Plus
Oberbank - Spotřebitelský úvěr neúčelový
Poštovní spořitelna - Spotřebitelský úvěr neúčelový, Účelový úvěr na bydlení
Raiffeisenbank - Rychlá půjčka, Nízká splátka, Půjčka na kliknutí
UniCredit Bank - Osobní úvěr neúčelový, účelový Osobní úvěr Individual
Volksbank - Spotřebitelský úvěr od Volksbank, Aktiv půjčka