Potřebuji půjčku

Nabízím půjčky

Půjčka bez zkoumání registrů

Blog
Žádost o Ferratum půjčku Žádost o Provident půjčku Žádost o Home Credit půjčku Žádost o Proficredit půjčku Žádost o VitaCredit půjčku

Půjčka bez registru je určena klientům, který mají záznam v úvěrovém registru dlužníků. Tento registr je darabáza klientů, kde najdete všechny klienty, kteří se opozdili se splátkou půjčky či úvěru. Pokud se nacházíte v tomto registru a chcete půjčku od banky, tak určitě neuspějete. Všechny banky mají totiž podmínku, že se nemůžete nacházet v podobné databázi. Pro prověřování žadatelů existuje tzv. centrální registr dlužníků. Je to vlastně databáze, která vám umožní nahlédnout do záznamů o nesplacených úvěrů osob nebo ekonomických subjektů. Registry slouží hlavně k tomu, aby se neplatiči neodstali do větších dluhů.

V případě zjištění,že se v takovém rejstříku nacházíte a chtěli byste si zažádat o půjčku, je zde možnost půjček od společností, které nevyžadují kontrolu zmíněných registrů. Určitě si zažádejte v nebankovním subjektu, protože banky musí kontrolovat registry dlužníků.

V případě půjčky od nebankovního subjektu musíte samozřejmě počítat s vyšším úrokem, poplatky za vyřízení půjčky a také s vyšší roční procentní sazbou nákladů (RPSN). Tento údaj pomáhá spotřebiteli orientovat se v spotřebitelských úvěrech. Čím nižší je tato míra, tím víc je pro spotřebitele půjčka výhodnější. Zprostředkovatel je povinen tento údaj zmínit ve smlouvě o půjčce. Pokud smlouva toto číslo neobsahuje, znamená to, že půjčka je bezúročná.

Výhody půjčky bez registru jsou zjevné. Většinou ani nemusíte dokladovat výši příjmu, půjčka je vyřízena během 24 hodin a můžete ji použít na cokoliv, takže je bezúčelová.

Nebankovní půjčka bez registru je jedna z možností, jak si půjčit, když máte finanční resty z minulosti.

Článek se věnuje tématům: Půjčky bez registru, Nebankovní půjčky